SAMP WALLHACK ON R2

Status
Not open for further replies.

ChujovasVakaras

New member
Joined
May 11, 2014
Messages
4
Reaction score
0
hey, i'am looking for NameTag for samp 0.3.7 R2 version on samp. When I star SAMP with sampfuncs game freeze , what is problem?
 

Krc

Active member
Joined
Mar 30, 2018
Messages
193
Reaction score
25
Location
Lithuania
Situs 3 failus i savo gta folderi imesk ir vsio veiks.
 

Attachments

  • SAMP 0.3.7 R1-R2.zip
    1.7 MB · Views: 51

ChujovasVakaras

New member
Joined
May 11, 2014
Messages
4
Reaction score
0
Kame esmė ,kad man tai šitas veikia, bet ieškau draugui ir ta pati padarius neveikia. Paprastam srv veikia, bet kuriame žaidžiame reikia R2 versijos ir neįleidžia į srv.
 

Krc

Active member
Joined
Mar 30, 2018
Messages
193
Reaction score
25
Location
Lithuania
ChujovasVakaras said:
Kame esmė ,kad man tai šitas veikia, bet ieškau draugui ir ta pati padarius neveikia. Paprastam srv veikia, bet kuriame žaidžiame reikia R2 versijos ir neįleidžia į srv
server ip?
 

ChujovasVakaras

New member
Joined
May 11, 2014
Messages
4
Reaction score
0
Rusiškas RP severis , neįleis be atrankos. Beto man tai viskas kuo puikiausiai einasi su tuo WH, bet va draugui, error'a išmete ir fsio , tipo kažkokį ten faila reikia pervadinti į R2 Compatibility by MISTER_GONWIK
 

Krc

Active member
Joined
Mar 30, 2018
Messages
193
Reaction score
25
Location
Lithuania
ChujovasVakaras said:
Rusiškas RP severis , neįleis be atrankos. Beto man tai viskas kuo puikiausiai einasi su tuo WH, bet va draugui, error'a išmete ir fsio , tipo kažkokį ten faila reikia pervadinti į R2 Compatibility by MISTER_GONWIK

Tegul visa gta persirašo ir megina dar karta tuos failus mestis, nes turbūt jis naudoja modus ir pjaunasi failai ar ten čytai. O jeigu neveikia, tai tegul pamegina šita: http://sargass.tk/index.php?/topic/11-sampfuncs-v533/ čia kartu su fixais. Norint siųstis reik užsiregint
 
Status
Not open for further replies.
Top